ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
АКТУЕЛНО
Преостанати слободни капацитети - Грција - сопствен закуп 2019

Преостанати слободни капацитети - Грција - сопствен закуп 2019

Тековни информации во врска со преостанатите капацитети од нашиот сопствен закуп...

Hotel Regnum 5* - Bansko - 2019

Hotel Regnum 5* - Bansko - 2019

Услуга: ноќевање со појадок / полупансион

11. Октомври - Метковиќ - Долината Неретва - Требиње

11. Октомври - Метковиќ - Долината Неретва - Требиње

(11.10.2019 – 13.10.2019)

11. Октомври во Фетије

11. Октомври во Фетије

(08.10.2019 – 15.10.2019)

8. Септември во Грција - Уранополис - Островот Амолијани - Крстарење по Света Гора

8. Септември во Грција - Уранополис - Островот Амолијани - Крстарење по Света Гора

(07.09.2019 – 09.09.2019)

8. Септември во Бугарија - Банско - Сандански

8. Септември во Бугарија - Банско - Сандански

Бесплатен концерт на Цеца Ражњатовиќ (07.09.2019 – 09.09.2019)

Прв крак - Касандра - ЛЕТО 2019

Прв крак - Касандра - ЛЕТО 2019

Неа Каликратија, Неа Плагиа, Неа Флогита, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори, Паљури......

Втор крак - Ситонија - ЛЕТО 2019

Втор крак - Ситонија - ЛЕТО 2019

Неос Мармарас, Каламитси, Сарти

Трет крак - Атос - ЛЕТО 2019

Трет крак - Атос - ЛЕТО 2019

Олимпијада, Јерисос, Неа Рода

СОПСТВЕН ЗАКУП - ЛЕТО 2019

СОПСТВЕН ЗАКУП - ЛЕТО 2019

10 ноќевања со или без организиран превоз

Египет - Чартер програма 2019

Египет - Чартер програма 2019

7 дена / 6 ноќевања - авионски аранжмани

ТУРЦИЈА - Чартер програма - Лето 2019

ТУРЦИЈА - Чартер програма - Лето 2019

All inclusive / Ultra All inclusive

Лето 2019 - Грција - студија и апартмани
Лето 2019 - Сопствен закуп
Лето 2019 - Грција - 7 ноќевања
Vila Parthenon - Neos Marmaras - Leto 2019

Vila Parthenon - Neos Marmaras - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Maria - Hanioti - Leto 2019

Vila Maria - Hanioti - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Mediteran - Nei Pori - Leto 2019

Vila Mediteran - Nei Pori - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Akis - Olympic Beach - Leto 2019

Vila Akis - Olympic Beach - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Maria LUX - Hanioti - Leto 2019

Vila Maria LUX - Hanioti - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Elsa - Nei Pori - Leto 2019

Vila Elsa - Nei Pori - Leto 2019

7 ноќевања

Vila EFI - Paralia - Leto 2019

Vila EFI - Paralia - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Elizabeth - Kalitea - Leto 2019

Vila Elizabeth - Kalitea - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Isi Lux - Nei Potidea - Leto 2019

Vila Isi Lux - Nei Potidea - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Flori - Paralia - Leto 2019

Vila Flori - Paralia - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Theano  - Kalitea - Leto 2019

Vila Theano - Kalitea - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Stratos - Pefkohori - Leto 2019

Vila Stratos - Pefkohori - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Vangelis - Leptokarija - Leto 2019

Vila Vangelis - Leptokarija - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Stratos LUX - Pefkohori - Leto 2019

Vila Stratos LUX - Pefkohori - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Теа - Kalitea - Leto 2019

Vila Теа - Kalitea - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Elena | Polihrono - Leto 2019

Vila Elena | Polihrono - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Gerakina | Nea Vrasna - Leto 2019 - Atlantik Turs

Vila Gerakina | Nea Vrasna - Leto 2019 - Atlantik Turs

7 и 10 ноќевања

Vila Filomeni | Pefkohori - Leto 2019 - Atlantik Turs

Vila Filomeni | Pefkohori - Leto 2019 - Atlantik Turs

7 ноќевања

Vila Amos - Kalitea - Leto 2019

Vila Amos - Kalitea - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Meri | Polihrono - Leto 2019

Vila Meri | Polihrono - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Janis | Nea Vrasna - Leto 2019 - Atlantik Turs

Vila Janis | Nea Vrasna - Leto 2019 - Atlantik Turs

7 и 10 ноќевања

Vila Magda 1 | Pefkohori - Leto 2019 - Atlantik Turs

Vila Magda 1 | Pefkohori - Leto 2019 - Atlantik Turs

7 ноќевања

Vila Dimitra - Kalitea - Leto 2019

Vila Dimitra - Kalitea - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Vrahos | Afitos - Leto 2019

Vila Vrahos | Afitos - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Leona | Asprovalta - Leto 2019 - Atlantik Turs

Vila Leona | Asprovalta - Leto 2019 - Atlantik Turs

7 и 10 ноќевања

Vila Jorgos | Nea Vrasna - Leto 2019 - Atlantik Turs

Vila Jorgos | Nea Vrasna - Leto 2019 - Atlantik Turs

7 и 10 ноќевања

Vila Natalia | Pefkohori - Leto 2019 - Atlantik Turs

Vila Natalia | Pefkohori - Leto 2019 - Atlantik Turs

7 ноќевања

Vila Meropi - Kalitea - Leto 2019

Vila Meropi - Kalitea - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Virgina | Hanioti - Leto 2019

Vila Virgina | Hanioti - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Rita | Nea Vrasna - Leto 2019 - Atlantik Turs

Vila Rita | Nea Vrasna - Leto 2019 - Atlantik Turs

7 и 10 ноќевања

Vila Rafail | Pefkohori - Leto 2019 - Atlantik Turs

Vila Rafail | Pefkohori - Leto 2019 - Atlantik Turs

7 ноќевања

Vila Poseidon - Kalitea - Leto 2019

Vila Poseidon - Kalitea - Leto 2019

7 ноќевања

Vila Panorama | Hanioti - Leto 2019

Vila Panorama | Hanioti - Leto 2019

7 ноќевања

Reall Apartmani | Polihrono - Leto 2019

Reall Apartmani | Polihrono - Leto 2019

7 ноќевања

Хотели - Грција
Hotel Koviou Holiday Village 3* - Nikiti - Leto 2019

Hotel Koviou Holiday Village 3* - Nikiti - Leto 2019

7 ноќевања - полупанион

Hotel Bomo Assa Maris Beach 4* - Agios Nikolaos - Leto 2019

Hotel Bomo Assa Maris Beach 4* - Agios Nikolaos - Leto 2019

Агиос Николаос - Халкидики, втор крак (Ситонија)

Hotel Ammon Zeus 4* - Kalitea - Leto 2019

Hotel Ammon Zeus 4* - Kalitea - Leto 2019

Калитеа - Халкидики, прв крак (Касандра)

Cronwell Sermilia Resort 5* - Psakoudia - Leto 2019

Cronwell Sermilia Resort 5* - Psakoudia - Leto 2019

Псакудија - Халкидики, втор крак (Ситонија)

Hotel Bomo Athos Palace 4* - Kalitea - Leto 2019

Hotel Bomo Athos Palace 4* - Kalitea - Leto 2019

Калитеа - Халкидики, прв крак (Касандра)

Miraggio Thermal Spa Resort 5* - Paliouri - Leto 2019

Miraggio Thermal Spa Resort 5* - Paliouri - Leto 2019

Паљури - Халкидики, прв крак (Касандра)

Hotel Bomo Pallini Beach 4* - Kalitea - Leto 2019

Hotel Bomo Pallini Beach 4* - Kalitea - Leto 2019

Калитеа - Халкидики, прв крак (Касандра)

Lagomandra Beach & Spa 4* - Neos Marmaras - Leto 2019

Lagomandra Beach & Spa 4* - Neos Marmaras - Leto 2019

Неос Мармарас - Халкидики, втор крак (Ситонија)

Porto Carras Sithonia 5* - Neos Marmaras - Leto 2019

Porto Carras Sithonia 5* - Neos Marmaras - Leto 2019

Неос Мармарас - Халкидики, втор крак (Ситонија)

Bomo Aristoteles Holiday Resort & Spa 4* - Ouranopolis - Leto 2019

Bomo Aristoteles Holiday Resort & Spa 4* - Ouranopolis - Leto 2019

Уранополис - Халкидики, трет крак (Атос)

Hotel Alkyonis 2* - Nea Kalikratia - Leto 2019

Hotel Alkyonis 2* - Nea Kalikratia - Leto 2019

Неа Каликратија - 40 км од Солун

Akrathos Beach Hotel 4* - Ouranopolis - Leto 2019

Akrathos Beach Hotel 4* - Ouranopolis - Leto 2019

Уранополис - Халкидики, трет крак (Атос)

Kassandra Bay Hotel 3* - Kriopigi - Leto 2019

Kassandra Bay Hotel 3* - Kriopigi - Leto 2019

Криопиги - Халкидики, прв крак (Касандра)

Aqua Mare Hotel 2* - Nea Kalikratia - Leto 2019

Aqua Mare Hotel 2* - Nea Kalikratia - Leto 2019

Неа Каликратија - 40 км од Солун

Antemus Sea Beach Hotel 5* - Nikiti - Leto 2019

Antemus Sea Beach Hotel 5* - Nikiti - Leto 2019

Никити - Халкидики, втор крак (Ситонија)

Hotel Alexandros Palace 5* - Ouranopolis - Leto 2019

Hotel Alexandros Palace 5* - Ouranopolis - Leto 2019

Уранополис - Халкидики, трет крак (Атос)

Hotel Akti 4* - Ouranopolis - Leto 2019

Hotel Akti 4* - Ouranopolis - Leto 2019

Уранополис - Халкидики, трет крак (Атос)

UniBanka