ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ
Kassandra Bay Hotel 3* - Kriopigi
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Хотелот е лоциран на околу 500 метри од туристичкото место Криопиги како и околу 600 метри од прекрасна песочна плажа.

Во својата понуда хотелот има комплетно опремени соби, ресторан, базен и бар. Гостите имаат можност да уживаат во опремени соби со ТВ, мини бар и сеф, со поглед кон море, базен или планина, како и во освежителни пијалоци во барот и традиционална храна во хотелскиот ресторан. Хотелот нуди сместување со услуга полупансион (појадок и вечера)

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)