ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ
Akrathos Beach Hotel 4* - Ouranopolis
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Положба: се наоѓа на Атос во близина на 3 км од Уранополис, 125 км до Солун
Сместување: 276 соби и 36 свити. Собите се опремени со бања, балкон, ТВ, телефон, фрижидер.
Услуга: се вклучено ( појадок, ручек, вечера, ужина, алхохолни и безалхохолни домашни пијалоци)
Содржини: ресторан, бар покрај базен, ТВ сала, перална, мини маркет, паркинг...
Плажа: песочна плажа 
Спорт и забава: отворен базен, базен за деца, тенис, терен за фудбал, сала за кошарка, спортови на плажа, одбојка, мини фудбал...

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)