ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ
Hotel Possidi Holidays 4* - Possidi
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Хотелскиот комплекс се наоѓа во преубаво медитеранско опкружување со борова шума и маслинки, на триипол километри од долгата песочна плажа недалеку  од  центарот на малото место Посиди.  Составен е од главна зграда и осум мали бунгалови со осум до дванаесет соби со различна големина. Собите имаат поглед на море или на градина и во зависност од типот на собата се наоѓаат во главната зграда или во бунгаловите. Хотелот е наменет за оние кои бараат одмор во убава природа и мирна атмосфера, а воено бараат висок квалитет на услуга. Располага со ресторан, таверна, бар на плажа, базен и детски базен.  Лежалките и чадорите за сонце околу базенот се вклучени во цената, а на плажата се користат со доплата. Крпите за плажа се изнајмуваат со депозит. Хотелот располага со спа центар (џакузи и теретани се користат бесплатно , а сауната, масажата и третманите се користат со доплата).  Хотелот има детски игралишта и тениски терени (се користат со доплата), паркинг и  интернет кој е бесплатен во јавните делови на хотелот.

 

Локација на објектот

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)