ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ
Blue Dolphin Hotel 4* - Metamorfozis
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

  

Blue Dolphin Hotel нуди удобно сместување и нови искуства. Борова шума, море, висок квалитет на услуга, спорт, забава, активности за деца, спа центар - ќе го направи Вашиот престој незаборавен. Хотелот е погоден за фамилии и за индивидуален одмор.

Локација: 1,5 км од Метаморфоси, 9км од Никити, 50м од плажа

Хотелот е изграден во традиционален архитектонски стил. Се состои од 15 објекти и бунгалови.

Има вкупно 171 соби: Double rooms (17 m2), Family rooms (27-29 m2), Doubles Superior (25m2)

Собите се опремени со: клима, сателитска телевизија,телефон, фрижидер, када/туш, фен, сеф, Wi-Fi интернет, балкон/тераса, поглед нма море, планина или градина. Тип на дополнително легло - стандардно легло - максимум  сместување до 3 лица.

Double Superior  Се наоѓаат на први спрат, со поглед на градина. Брачен лежај и одвоено легло. Максимум сместување 3 лица.
Family room Една пространа соба, француски лежај и 2 одвоени легла. Максимум сместување до 4 лица.

 


Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски содржини: отворен и затворен ресторан, таверна, отворен базен, базен за деца, pool бар, beach бар, мини клуб за деца... 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)