ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ
Hotel Akti 4* - Ouranopolis - Leto 2020
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Хотелот се наоѓа на местото Уранополис на третиот крак Атос. Лоциран на самиот брег на една од најубавите плажи на полуостровот Халкидики, со поглед кон островот Амулјани и вториот крак Ситонија. Пред самиот хотел плажата е приватна и е оценета со сино знаменце.

Сместувањето се одвива во: двокреветни соби, двокреветни супериор соби, јуниор суитови, двојни суитови, делукс суите со поглед кон море и фамилијарни суитови. Сите со поглед кон градина или море.

 

Хотелот располага со: бар на базенот, бар на плажа, комплетно организирана плажа, снек бар на плажа, таверна, ресторант, подземен премин до плажа, мини маркет, рент а кар, изнајмување на велосипеди, изнајмување на бротчиња, водени спортови, трансфери, рецепција, надворешен базен, надворешен базен за деца, градина, билијард, пинг понг, соба за игри, игралиште, собна услуга, централно ладење и греење, интернет покриеност, паркинг, сеф.

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)