ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ
Hotel Porto Carras Meliton 5* - Porto Carras
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Положба: Во склоп на комплексот “Porto Carras”. На 1км од Неа Мармарас. Хотелот има сопствена плажа долга 1,5 км.
Сместување: 434 соби. Собите се опремени со бања, фен, балкон, телефон, сателитска ТВ, клима, интернет, сеф, минибар
Услуга: ноќевање со појадок
Содржини: 3 ресторани,  таверна, ТВ сала, бутици, диско клуб, бар (маин бар, поол бар, бар на плажа),  мини маркет, фризер, винотека, продавници
Плажа: песочна 
Спорт и забава: 2 отворени базени, спортски терени (9 тениски и школа за тенис, спортови на вода, 18 голф терени, клуб за јавање, фудбал, кошарка, сала за гимнастика, планиниски велосипедизам...

  

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)