ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ
Hotel Lesse 4* - Hanioti
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Хотелот се наоѓа во Ханиоти, малку издвоен од центарот и гужвата но сепак блиску до сите настани кои ова место може да ги понуди. Опкружен е со борова шума, оддалечен е од плажата околу 200 метри и има три отворени базени, хидро масажа и сауна (со доплата), бар, маркет, детско игралиште, паркинг. Лежалките и чадорите за сонце околу базенот се вклучени во цената, а интернетот е бесплатен во јавните делови на хотелот.

 

Локација на објектот

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)