ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Белек
KAtegorija
Rixos Premium 5* - Belek
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Rixos Premium е познат по тоа што го има најголемиот Аквапарк, а воедно е и единствениот хотел што нуди перформанс со делфини. Ресортот се протега на голема површина и има високи стандарди на сервис.

 

 

Карактеристики на хотелот:

 

- Голем Аквапарк со 25 тобогани

- Голем базен

- 14 бара

- 7 ресторани

- Делфинариум

 

 

Ultra All Inclusive:

 

- Локални и увозни пијалаци

- Пијалаци во дискотеката до 02:00ч

- Лоби бар 24ч

- Шведска маса

- Ужина на Food Street

- Цеден сок од портокал

- Вечера по мени во А la carte рестораните (во секој ресторан по еднаш за време од една недела)

- Свежо овошје

- Колачи

- Кафе еспресо

 

 

Плажа и базени:

 

- Широка песочна плажа

- Душеци на плажа

- 2 Големи базени

- Вештачко езеро

- Затворен базен

- Чадори за сонце, лежалки и пешкири за плажа-бесплатно.

 

 

За деца:

 

- Rixy Kids Club за деца на возраст од 4 до 12 години

- Базен со лизгалки

- Игралиште за деца

- Анимирани филмови за деца

- Филмови за деца

- Минидиско

- Специјална храна

 

 

На следниот линк можете да пребарате и споредите цени за сите хотели од чартер програмата за Турција - Лето 2018:

 

 

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)