ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Златни Песоци
KAtegorija
Hotel Helios Spa 4* - Златни Песоци
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Хотел Хелиос Спа 4* се наоѓа на 350 метри од плажата на Златни песоци. Хотелот располага со повеќе типови на соби, уредени со светли бои, простор за седење, тв, мини бар, сопствен тоалет, клима.

Хотелот располага со Спа центар со разновидна програма за релаксација и масажи со доплата, разновидни сауни и парна бања. Исто така надворешните базени на хотелот со лежалки и чадори, се на располагање на гостите.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД

 

 

Минимум престој 5 ноќевања.

Во цената е вклучено: појадок, ручек, вечера, пијалоци од локално потекло, лежалки и чадор на базен, употреба на базен и интернет.

 

Паркинг со доплата од 10 лева на ден на лице место.

 

Политика на отказ за резервација:

До 8 дена пред притигање – без пенали, доцен отказ пенали од 2 ноќевања.

Не појавување во хотел – пенали од 2 ноќевања.

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)