ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Златни Песоци
KAtegorija
Hotel Astera Golden Sands 4* - Златни Песоци
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Модерниот хотел Astera 4* се наоѓа на 3 минути од плажата во Златни Песоци. Хотелот се состои од 277 соби (стандард, супериор, фамилијарни и свитови), работи на услуга ultra all inclusive. Има 2 ресторани и лоби бар кој работи 24/7. Во склоп на хотелот има затворен базен, отворен базен, спа центар, фитнес центар и игротека за деца. Секоја од собите е опремена со ТВ со сателитска, интернет, балкон и фен.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО (Ultra All Inclusive)

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД

 

 

Во цените е вклучено: сите оброци и пијалоци, лежалки на базен и лажалки на плажа Астера

 

Политика на отказ на резервација:

Отказ на резервација до 14 дена пред пристигање – без пенали, доцен отказ – 1 ноќевање пенали

 

Задолжителна туристичка такса по лице на ден – 2 еур.

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)