ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Златни Песоци
KAtegorija
Berlin Golden Beach Hotel 4* - Златни Песоци
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Berlin Golden Beach Hotel 4* се наоѓа на само една минута од сопствената плажа. Хотелот се состои од 246 соби и работи на услуга all inclusive gold. Има 2 ресторани и лоби бар. Во склоп на хотелот има затворен и отворен базен, спа центар, приватна плажа, паркинг (лимитиран број на места), менувачница. Интернетот е распространет низ цениот хотел, покрај базенот и на плажата. На сите гости им следуваат лежалки и чадор на плажата и на базенот доколку има слободни.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО (All Inclusive)

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД

 

 

Во цените е вклучено: сите оброци и пијалоци од локално потекло, лежалки и чадор на базен или на плажа (доколку има слободно), крпи (со депозит на рецепција) интернет низ целиот хотел и анимациски програм 6 дена во неделата и мини диско 6 дена во неделата.

 

Паркинг – ораничени места – со доплата на лице место.

Пансионот започнува со ручек на денот на пристигнување и завршува со појадок на денот на заминување.

Бебешко креветче бесплатно (на барање)

 

Политика на отказ на резервација: 

Отказ на резервација до 8 дена пред пристигање – без пенали, доцен отказ – пенали од 2 ноќевања.

Не појавување во хотел – пенали од 2 ноќевања

 

Задолжителна туристичка такса по лице на ден – 2 еур. 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)