ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Кушадаси Автобуска програма
KAtegorija
Хотел "Melike" - Кушадаси
Сподели со пријателите:
Испринтај: print


Хотел  Melike *** се наоѓа на 50 м од плажата Ladies Beach и 2 km од центарот на градот. Хотелот располага со надворешен базен, бар, соба за забава која вклучува пикадо, пинг понг. Хотелот има 72 соби, повеќето се со поглед на море, опремени со тв, мини бар, wi–fi, фен за коса.

 

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)