ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Афитос
Vila Vrahos | Afitos - Leto 2019
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Гратчето Афитос е едно од најубавите на Халкидики, автентично со својата архитектура, камени куќи, тесни улички, прекрасни традиционални ресторани, продавници...

 

Опис
Вила „Vrachos“ е лоцирана на најдобра локација во Афитос, со прекрасен поглед на заливот „Toroneos”. Во склоп на вилата има реновирани студиа ( 1 брачен кревети 1 единечен) и нереновирани апартмани (2 соби,1 брачен кревет и 1 единечен), сопствена тераса, мини кујна, приватен толает, ТВ, клима

 

Сите сместувачки студиа/апартмани се со поглед на море, на 5 минути пешачење до плажа.

Цена за НАЕМ на студио или апартман за 7 ноќевања

 

Цените се во €, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари

 

-20% попуст за резервација и уплата 100% до 31.12.2018

-15% попуст за резервација и уплата 100% до 28.02.2019

-10% попуст за резервација и уплата 100% до 31.03.2019
  

 

Напомена:

- Цените обележани со * се промо цени

- На промо цените и цени за рана резервација НЕ следува попуст

- Сместување во собите е после 14 часот по локално време,

- Напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време

- За уплатени два аранжмани 7+7 попуст  10% на вториот аранжман (не се комбинира)

- Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето во објектот

- Агенцијата организатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата.

 

ОРГАНИЗИРАН АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ:

Време на поаѓање и цена за превоз од Скопје за Халкидики (секоја сабота):

03:40 h Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес 40€ по лице
04:00 h Скопје (Дрводекор) 35€ по лице
04:30 h Велес (бензинска мотел Македонија) 35€ по лице
05:00 h Неготино (бензинска Неготино) 35€ по лице
05:00 h Струмица (бензинска Макпетрол нов кружен тек) – Трансфер до Удово 40€ по лице
05:40 h Удово (бензинска Удово) 35€ по лице
06:00 h Граничен премин (бензинска Шимов) 35€ по лице

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)