ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Ханиоти
Vila Virgina | Hanioti - Leto 2019
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Vegrina се наоѓа во близина на бич барот Молос на 200м, и 50м до плажата води пат од уредена патека поред самата вила, 500м од центарот на Ханиоти.

Вилата располага со двокреветни, трокреветни студиа, апартмани и мезонети, опремени со основни елементи и прибор за готвење и ручавање, тоалет, тераса, ТВ и клима.

Гостите се сместуваат во исчистена соба, во текот на сместувањето сами се грижат за хигиената.

 

GPS coordinates: 39.99914  23.57978

 

Цените се изразени за НАЕМ на СОБА за 7 ноќевања.

 

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација

 

 

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

-5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019

 

 

 

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Ханиоти чини:

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (секоја Недела)

Скопје (Дрводекор) - 35€ по лице

 

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

 

*За уплата на два или повеќе последователни термини одобруваме 7% попуст


*Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку 
дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител

*Превозот ги остава патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус


*Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

*Важат Општите услови на СКТМ 

 

ПРЕВОЗ ХАЛКИДИКИ:

Време на поаѓање превоз од Скопје за Халкидики (секоја Недела)

03:40 h Штип (паркинг пред пошта) - Трансфер до Велес

05:00 h Струмица (бензинска пумпа Макпетрол нов кружен тек) -Трансфер до Удовo

04:00 h Скопје (Дрводекор)

04:30 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија)

05:00 h Неготино (бензинска пумпа, Неготино)

05:40 h Удово (бензинска пумпа, Удово)

06:00 h Граничен премин(бензинска пумпа Шимов)

Време на поаѓање превоз од Битола за Халкидики:

04:00 h Битола ( Пред спортска Сала )

03:15 h Прилеп (бензинска пумпа Салида) - Трансфер до Битола

02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола

02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола

02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола

03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола

 

Поаѓање од Грција:

15:15 h локално време, (14:15 h мак.време) Неа Потидеа
15:00 h локално време, (14:00 h мак.време) Калитеа
14:45 h локално време, (13:45 h мак.време) Полихроно
14:30 h локално време, (13:30 h мак.време) Ханиоти
14:15 h локално време, (13:15 h мак.време) Пефкохори

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)