ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Vila Villaggio Sioutis | Sivota - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Villaggio Sioutis е луксузен комплекс згради во кои има студија на високо приземје и на прв спрат кои се фронтално поставени кон базенот и морето. Вилата има голем двор полн со зеленило, базен и лежалки околу него, туш. Базенот може да се користи во времето од 10 до 19 часот. Гостите имаат на располагање бар покрај базенот, просторија за последниот ден како и простор за најмладите. Вилата е оддалечена околу 450 метри од најблиската плажа (Galikos Molos), додека од пристаништето и од шеталиштето е оддалечена 300 метри. Во состав на комплексот има паркинг за гостите на вилата. Сите студија имаат француски кревет, опремени се со мини чајна кујна наменета за подготовка на полесни оброци (фрижидер, мини слектричен шпорет, садови за јадење), купатила со туш кабина, тераса со гарнитура за седење, клима уред чие користење не се доплаќа, LCD TV, WiFi со слаб сигнал, фен, сеф и комарници. Услугата е ноќевање со појадок (шведска маса) што се служи во дворот околу барот. Студијата се чистат секој ден, додека промената на постелнината и на крпите е на секои четири дена. Заради одредената оддалеченост на објектот од супермаркетот, доставата на купените производи се врши бесплатно до самата вила. Комплексот е под видео надзор. Villaggio Sioutis е објект кој сигурно ќе Ви овозможи пријатен одмор и ќе Ви го разубави Вашиот престој во Сивота.

 

 

Локација на објектот

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)