ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Паралија
Vila Viktorija Inn - Paralija - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Вила ВИКТОРИЈА ИН се наоѓа во центарот на Паралија во близина на хотел ВИКТОРИЈА ЛУКС на околу 150 метри од плажа, недалеку од црквата. Вилата располага со трокреветни студија и шесткреветни дуплекс апартмани. Сите студија и апартмани располагаат со комплет опремена мини кујна, тоалет со туш, балкон, ТВ и клима уред која се доплаќа 5 евра на ден.

 

 

 

 

- Цените во табелите се изразени за наем на студио или дуплекс апартман за 7 ноќевања;

- Цените се изразени во евра, а плаќањето е исклучиво во денарска противвредност (1 евро = 62 денари);

- Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител;

- Доплата за превоз за возрасни е 20 евра, за деца до 12 години е 10 евра, за оние кои имаат уплатено аранжман;

- Само превоз во наведените датуми за возрасни е 30 евра, за деца до 12 години е 20 евра;

- Доплата за туристичка такса за 1/2 и 1/3 студио е 0,5 евра по ден (се плаќа во објектот);

- Доплата за туристичка такса за 1/4 и 1/6 студио е 1 евро по ден (се плаќа во објектот);

- Доплата за клима уред е 5 евра на ден.

 

БУС 1 – Автобуски превоз според термини од табелата

05:00 часот тргнување од Куманово (пред ресторан Жмара);
06:00 часот тргнување од Скопје (паркинг спроти Саемот хотел ВИП);
06:45 часот тргнување од Велес (Бензинска пумпа Мак Оил Мотел Македонија);
07:30 часот тргнување од Кавадарци (Автобуска станица);
08:30 часот Граничен премин Богородица

 

БУС 2 – Автобуски превоз според термини од табелата 

05:30 часот тргнување од Прилеп (Бензинска ЛУКОИЛ), трансфер со минибус до Битола или Кавадарци;
06:30 часот тргнување од Битола (Паркинг Спортска Сала);
07:00 часот граничен премин Меџитлија

 

Поаѓање од Грција во 14:15 часот по локално време.

 

НАПОМЕНИ: Собите се преземаат во 13,00 часот на денот на пристигнување, а се напуштаат во 9,00 часот на денот на заминување по локално време

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)