ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Лименас
Vila Versa | Tasos - Limenas - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Versa е луксузно опремена вила на идеална локација-се наоѓа во центарот на Лименас на десетина минути бавно пешачење од градската плажа. Располагаме со единаесет сместувачки капацитети: двокреветни, трикреветни, четирикреветни студија и четирикреветни апартмани. Сите се луксузно опремени со мини кујна која е наменета за подготовка на лесни оброци   (фрижидер, мини електричен шпорет, садови за јадење беа садови за подготвување храна), купатило, SAT TV, Wi-Fi со слаб сигнал, клима уред чие користење се доплаќа по 5 евра од ден, сеф чие користење се наплаќа по 0,50 центи од ден, тераса со гарнитура за седење и крпи. Вилата има туш и тоалет за последниот ден од престојот. Крите и постелнината се менуваат на секои пет дена, а чистењето е секојдневно. Vila Versa е изградена со вкус и дизајнирана со многу стил, модерен објект каде гостите безгрижно можат да уживаат.

 

-10% попуст за целосна уплата до 01.03.2019

  

Цените се изразени во евра и се однесуваат за наем на студио/апартман за престој од 11 дена/10 ноќи.

Плаќање исклучиво во денарска противвредност 1 еур = 62 ден.

 

 

ЛЕГЕНДА:

1/2 Стд – двокреветно студио;

1/2 Апп – двокреветен апартман;

1/2 Мез – двокреветен апартман, на две нивоа, тип – мезонет;

1/2+1 Стд – двокреветно студио со помошен лежај;

1/2+С Стд – двокреветно студио со софа за спиење;

1/3 Стд – трокреветно студио;

1/3 Мез - трокреветен апартман, на две нивоа, тип – мезонет;

1/3 Апп – трокреветен апартман;

1/3+1 Стд – Трокреветно студио со помошен кревет;

1/3+1 Апп – трокреветен апартман со помошен лежај;

1/4 Апп – Четворокреветен апартман;

1/4 Мез – Четворокреветен мезонет

1/5 Дуплекс – петокреветен дуплекс апартман на приземје

1/5+К Дуплекс – петокреветен дуплекс апартман со лежај

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)