ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Аспровалта
KAtegorija
Vila Vasiliki | Asprovalta - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Vasiliki е објект изграден во 2013 година и се наоѓа на главната улица во Аспровалта, на само 80 метри од плажата. Вилата има трикреветни и четирикреветни студија сместени на прв спрат. Во приземјето на вилата има продавница за крзно и кожа. Сите студија имаа комплетно опремена кујна (фрижидер, мини електричен шпорет, прибор), LCD TV, купатило, пространи тераси, Wi-Fi ( со слаб сигнал) , клима уред чие користење се доплаќа по 3 евра на ден. Вилата има просторија за последниот ден од престојот каде гостите можат да го остават својот багаж, како и туш во дворот. Промената на постелнината и крпите, како и чистењето на студијата се врши секој петти ден од престојот. Во непосредна близина на вилата има продавници, ресторани и таверни, пиљари и пекари, па затоа слободно можеме да кажеме дека вилата Vasiliki има идеална местоположба бидејќи се наоѓа на чекор до се што Ви е потребно за идеален и релаксирачки одмор. 

  

Локација на објектот

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)