ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Vila Tri Platana | Parga - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Tri Platana е вилата која има најидеална локација, се наоѓа во градот со директен поглед на  Valtos плажата. На самиот премин меѓу градот и плажата лоцирани се сместувачките  капацитети под истоимениот ресторан, еден од најпознатите во Парга "The Three Plane Trees". До црквата која се наоѓа речиси во самиот центар на Парга потребно е само неколку минути пешачење, а до плажата само 100 метри. Во понудата имаме трикреветни студија и пространи четирикреветни апартмани од чија тераса се простира директен поглед на плажата. Студијата и апартманите се опремени со купатило, чајна кујна наменета за подготовка на полесни оброци (голем фрижидер, мини електричен шпорет, садови за јадење), ТV, клима уред чие користење се доплаќа 5 евра од ден,  WiFi со слаб сигнал, тераса со гарнитура за седење. Едно од студијата има сопствена тераса но нема директен излез на неа. Апартманите имаат две одвоени простории, спална соба во која има француски кревет и дневна соба во која има кујна со трепезариска маса и столчиња и два кауча на развлекување. Постелнината и крпите се менуваат на 5 дена, додека чистењето е на секој 10-ти ден.

  

Локација на објектот

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)