ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Уранополис
KAtegorija
Vila Thanos | Uranopolis - Leto 2018 - Atlantik Turs
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

Вилата Thanos се наоѓа на самиот влез од преубавиот приморски град Уранополис на третиот крак Атос. Привилегија е да летувате во местото во кое владее апсолутен мир и да престојувате во студијата и апартманите кои имаат поглед на раскошната морска непрегледност и на привлечните ненаселените острови Дрениа и Магарешкиот остров прочуени по прекрасните плажи или да го пиете утринското кафе со поглед кон единствениот населен остров Амоулиани – каде се наоѓа преубавата песочна плажа Golden beach...Вилата е на само неколку минути од најблиската плажа која плени со својата недопрена убавина и на околу 300 метри од прекрасната плажа пред хотелот „Xenia“. Студијата и апартманите се наоѓаат на високо приземје и на вториот спрат од вилата. Сите имаат опремени кујни, телевизор и клима уред чие користење е вклучено во цената. Некои од сместувачките капацитети на вториот спрат имаат тераси со директен поглед на море, додека пред студијата на приземје има дворно место за одмор. Сите сместувачки капацитети се опремени со постелнина и крпи кои се менуваат еднаш во текот на десет дена. Затоплувањето на водата во целата вила е со сончеви колектори, а вилата е покриена со безжичен интернет. Агенцијата како организатор на патувањето не може да влијае на капацитетот и периодите со топла вода во вилата, ниту да биде одговорна за квалитетот на интернет конекцијата.

 

Локација на објектот

 

(ФОТОГРАФИИТЕ ОД СЕКОЈА СОБА СЕ НАОЃААТ ПОД ЦЕНОВНИКОТ)

 

Ценовник за вила "Tanos" - Уранополис

Фотографии од соби и плажи

Градска плажа - Уранополис Студио бр. 1 - Вила Tanos - Уранополис Студио бр. 2 - Вила Tanos - Уранополис Студио бр. 3 - Вила Tanos - Уранополис Апартман бр. 4 - Вила Tanos - Уранополис Студио бр. 5 - Вила Tanos - Уранополис Апартман бр. 6 - Вила Tanos - Уранополис
Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)