ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Vila Sylvia | Parga - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Sylvia се наоѓа на 250 метри од плажата Valtos, сместена во оазата на мирот преполна со зеленило и маслинки. На неколку минути пешачење од вилата се наоѓа еден од најпознатите барови Tango и супермаркет. До центарот на Парга Ви требаат околу 20 минути, тој се наоѓа на оддалеченост од 1,5 километар. Во пространиот двор има простор за скара, туш, мини кошаркарски терен, игралиште за деца и паркинг.  Во понудата имаме трикреветни студија и двокреветни студија со кауч на развлекување кои се погодни за сместување на четири возрасни лица. Студијата се опремени со купатило, чајна кујна наменета за подготовкана полесни оброци (фиржидер, мини електрричен шпорет, садови за јадење), фен, комарници, сеф чие користење се доплаќа по 1 евро од ден,   LCD TV, клима уред чие користење се доплаќа 5 евра дневно. Постелнината и крпите се менуваат на 4 дена, додека чистењето е на денот на смената. Од терасата на студијата кои се наоѓаат на прв спрат се простира восхитувачки поглед на  Valtos плажата. Вилата нема интернет конекција, ја предлагаме за оние кои посакуваат мир и тишина.

  

Локација на објектот

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)