ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Неос Мармарас
KAtegorija
Vila Sun Set | Neos Marmaras - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Sunset се наоѓа на самата плажа Paradiso во Неос Мармарас. Делумно е реновирана во 2010 година. Од центарот на Неос Мармарас е оддалечена околу 1.5 км. Вилата има ресторан и рецепција,  пред самата вила има базен со бар и туш, а на гостите им се на располагање лежалки и чадори околу базенот (со задолжителна конзумација на пијалак). За време на попладневниот одмор базенот е затворен, а работното време на рецепцијата е од 08-23 часот. Во понудата имаме двокреветни и трокреветни студија со грчко-француски и стандардни кревети, како и четирикреветни апартмани со софа на која може дополнително да се смести едно дете до 6 години. Сите сместувачки капацитети се наоѓаат на високо приземје и на првиот спрат од вилата. Комплетно се опремени со кујни (фрижидер, мини електричен шпорет и садови), купатило, крпи, тераси со гарнитури за седење со тенди, TV, фен, WiFi (со слаб сигнал) и клима уред чие користење е вклучено во цената. Постелнината и крпите се менуваат на секој трет ден, додека чистењето е на секој втор ден. Вилата има паркинг простор. На гостите на последниот ден им е на располагање просторија за оставање на багажот и издвоени тоалети. Vila Sunset е една од најпознатите и најпопуларни вили во Неос Мармарас !

 

Локација на објектот

 

 

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)