ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Неос Мармарас
Vila Sultana | Neos Marmaras - Leto 2024 - 10 nokjevanja
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Локација: Вила Султана се наоѓа во првиот ред, на само 50 метри од градската плажа.

Опис: Располага со двокреветни и трокреветни студија, како и четворокреветни и петкреветни апартмани, сместени на приземје, на прв, втор или трет кат. Секоја сместувачка единица има опремена кујна, бања/тоалет, ТВ, WiFi интернет и клима уред (употребата е вклучена во цената на аранжманот). Сите студија и апартмани имаат тераса или простор за седење со гарнитура, а повеќето имаат поглед на море. Поради својата исклучително добра позиција, вилата Султана се препорачува за сите категории туристи.

 

 

 

 

 

- PM- Поглед море

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)