ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
ГРЦИЈА - 7 НОЌЕВАЊА
Vila Stratos LUX - Pefkohori - Leto 2019
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Вила “Stratos Lux” се наоѓа во центарот на Пефкохори, 50m над главниот пат на пешачка улица и 200m од плажа. Вилата располага со 3+2 апартмани со една спална, опремени со: кујна (со комплетен прибор за онолку лица према број на легла + аспиратор, фрижидер..), тоалет, туш, голем балкон (масичка со столчиња), телевизор, гардеробер, клима - БЕСПЛАТНА, како и бесплатен  интернет. Апартманите се наоѓаат на високо приземје.

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)