ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2017 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Неос Мармарас
KAtegorija
Vila Sole A Mare | Neos Marmaras - Leto 2017 - Atlantik Turs
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Вилата Sole A Mare се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка зона во првата линија вили меѓу изобилство продавници, со фронталниот дел поставена кон фонтаната која е обележје на градот и кон пристаништето. Од градската песочна плажа која гравитира кон хотелскиот комплекс „Порто Карас“ е оддалечена околу 300 метри.  Располагаме со двокреветни студија и четирикреветни апартмани  на прв и втор спрат кои имаат поглед на улица или директен поглед на море (во студијата и апартманите има дополнителни фотелји на расклопување). Сите сместувачки капацитети се опремени со модерен мебел соодветен на хотелско сместување, кујни, телевизори, клима уреди  чие користење  е вклучено во цената и купатила. Терасите се заштитени со тенди. Станува збор за сосема нов, совршено безбеден објект, а извонредната локација и квалитетот ја вбројуваат оваа вила меѓу топ понудите и за ова лето. Сите сместувачки капацитети се опремени со постелнина и крпи кои се менуваат еднаш во текот на десет дена. Затоплувањето на водата во целата вила е со сончеви колектори, а вилата е покриена со безжичен интернет. Агенцијата како организатор на патувањето не може да влијае на капацитетот и периодите со топла вода во вилата, ниту да биде одговорна за квалитетот на интернет конекцијата.

 

Локација на објектот

 

(ФОТОГРАФИИТЕ ОД СЕКОЈА СОБА СЕ НАОЃААТ ПОД ЦЕНОВНИКОТ)

Ценовник за вила "Sole A Mare" - Neos Marmaras

 

Организиран превоз - Ситонија

Соби - Галерии

Neos Marmaras - Paradiso Beach Студио бр. А1 (поглед море) - Вила Sole A Mare - Неос Мармарас Апартман бр. А2 (поглед море) - Вила Sole A Mare - Неос Мармарас Апартман бр. А3 (поглед улица) - Вила Sole A Mare - Неос Мармарас Студио бр. А4 (поглед улица) - Вила Sole A Mare - Неос Мармарас Студио бр. B1 (поглед море) - Вила Sole A Mare - Неос Мармарас Апартман бр. B2 (поглед море) - Вила Sole A Mare - Неос Мармарас Апартман бр. B3 (поглед улица) - Вила Sole A Mare - Неос Мармарас Студио бр. B4 (поглед улица) - Вила Sole A Mare - Неос Мармарас
Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)