ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
KAtegorija
Vila Paradisos | Kalitea - Leto 2017 - Atlantik Turs
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Вилата Paradisos се наоѓа во централниот дел на Калитеа, на околу 350-400 метри од најубавата песочна плажа на Касандра. Лоцирана е на само неколку минути од строгиот центар на градот, што само ја потврдува нејзината извонредна местоположба-издвоена од градската врева, а сепак на чекор до изобилството продавници и бутици.

Располагаме со едно двокреветно студио и со трокреветни и четирикреветни апартмани на приземје, прв и втор спрат. Сите сместувачки капацитети имаат сопствено купатило и се опремени со телевизор и клима уред чие користење е вклучено во цената. Сместувачките капацитети на прв и втор спрат имаат пространи тераси заштитени со тенди, додека апартманите на приземје имаат сопствен двор ограден со зеленило и заштитен со тенди. Сите сместувачки капацитети се опремени со постелнина и крпи кои се менуваат еднаш во текот на десет дена. Затоплувањето на водата во целата вила е со сончеви колектори, а вилата е покриена со безжичен интернет. Агенцијата како организатор на патувањето не може да влијае на капацитетот и периодите со топла вода во вилата, ниту да биде одговорна за квалитетот на интернет конекцијата. Во непосредна близина на вилата има паркинг простор.

 

Напомена: Сите апартмани се со четири нормални кревети. Цената за 1/3 апартман во ценовникот се однесува доколку апартманот го користат само 3 лица.

 

Локација на објектот 

 (ФОТОГРАФИИТЕ ОД СЕКОЈА СОБА СЕ НАОЃААТ ПОД ЦЕНОВНИКОТ)

Ценовник за вила "Paradisos" - Калитеа

 

Организиран превоз - Касандра

Фотографии од соби и плажи

Калитеа Апартман бр.1 - Вила Paradisos - Калитеа Апартман бр. 2 - Вила Paradisos - Калитеа Студио бр. 5 - Вила Paradisos - Калитеа Апартман бр. 6 - Вила Paradisos - Калитеа Апартман бр. 7 - Вила Paradisos - Калитеа Апартман бр. 9 - Вила Paradisos - Калитеа Апартман бр. 8 - Вила Paradisos - Калитеа Апартман бр. 10 - Вила Paradisos - Калитеа Апартман бр. 11 - Вила Paradisos - Калитеа Апартман бр. 12 - Вила Paradisos - Калитеа Апартман бр. 13 - Вила Paradisos - Калитеа
Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)