ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Vila Panthea | Parga - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Panthea е сместена во блага височинка, опкружена со богато зеленило, оддалечена околу 650 метри од центарот на Парга и 800 метри од градската плажа. Поради својата идеална позиција, овозможува уживање на сонцето и неверојатен поглед на заливот Парга. Во понудата имаме удобни и убаво уредени двокреветни и трикреветни комфорни студија кои се наоѓаат на приземје, прв или втор спрат. Студијата се опремени со купатила, чајна кујна наменета за подготовка на полесни оброци (фрижидер, мини електричен шпорет, садови за јадење), клима уред чие користење се доплаќа 5 евра од ден, WiFi со слаб сигнал, сеф за кој се доплаќа по 2 евро од ден. Терасите се опремени со гарнитури за седење и заштитени со тенда или чадори. Вилата има убаво уреден двор со игралиште за децата, како и заедничка тераса со директен поглед на море. Приватниот паркинг има ограничен број на места ( само 7 кои не можат однапред да се резервираат), но гостите можат да се паркираат и на улицата во непосредна близина на објектот. Студијата се чистат секој ден, а крпите и постелнината се менуваат на три дена. Вилата Panthea нуди пред се апсолутна удобност и задоволство и е идеална за оние кои сакаат авантура.

  

Локација на објектот

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)