ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Vila Niriides | Sivota - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Niriides apartmani се луксузно опремени апартмани со преубав поглед на плажата  Karvouno од која се оддалечени околу 600 метри, додека од пешачката зона и од пристаништето се оддалечени 700 метри. Гостите имаат на располагање базен со лежалки и чадори околу базенот  и туш. Четирикреветите апартмани се наменети за сместување на четири возрасни лица. Опремени се со пространа кујна наменета за подготовка на полесни оброци (шпорет, голем фрижидер, садови за јадење, тостер), маса и столчиња. Во дневната соба во чиј состав е кујната има голем кауч на развлекување погоден за спиење на две возрасни лица и два кревети со стандардна големина. Во спалната соба има еден француски кревет. Сите апартмани имаат по два клима уреди чие користење е вклучено во цената, фен, комарници, сеф чие користење не се доплаќа, LCD TV, WiFi со слаб сигнал. Сите апартмани имаат пространи тераси со поглед на море опремени со гарнитури за седење .Чистењето на апартманите, како и менувањето на постелнината и крпите е на три дена. Објектот нема приватен паркинг, но има простор за паркирање во дворот или на улиците околу вилата Поради одредената оддалеченост на објектот од супермаркетот, доставата на производите се врши бесплатно до самата вила.

 

 

Локација на објектот

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)