ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Аспровалта
KAtegorija
Vila Nikos | Asprovalta - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Nikos се наоѓа во непосредна близина на самиот центар на Аспровалта, покрај самото шеталиште, покрај  брегот од морето. Во приземјето на вилата има таверна каде гостите можат да уплатат оброк и притоа да искористат попуст. Во понудата имаме трокреветни студија кои се опремени со грчко-француски кревет и еден лежај со стандардни димензии. Поголем дел од студијата имаат директен или бочен поглед кон морето, додека некои од студијата имаат поглед во задниот дел од вилата во внатрешноста на дворот и на кујната. Сите сместувачки капацитети се на прв спрат и имаат мала квадратура. Комплетно се опремени со кујна ( фрижидер, мини електричен шпорет, прибор), купатило, TV, WiFi ( со слаб сигнал), тераса со ширина од 80 см и клима уред чие користење се доплаќа по 5 евра од ден. Терасите се опремени со гарнитура за седење и со тенди. Постелнината и крпите се менуваат на 5 дена, додека чистењето на собите е на денот на смената. 

 

 

Локација на објектот

 

 

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)