ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Аспровалта
KAtegorija
Vila Nikki | Asprovalta - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Nikki се наоѓа во центарот на Аспровалта во состав на пешачката зона и градското шеталиште. Во непосредна близина на вилата има супермаркет и продавници, а во приземјето на вилата се наоѓа кафе-ресторанот Versus каде можете да го пробате нивниот специјалитет-пица подготвена во печка на дрва. Единствено шеталиштето ја дели вилата од плажата. Во нашата понуда имаме пространи четирикреветни и петкреветни дуплекс апартмани. Сите сместувачки капацитети содржат комплетно опремена кујна (фрижидер, прибор, мини електричен шпорет без рерна), TV, Wi-Fi ( со слаб сигнал), клима уред чие користење е вклучено во цената. Секој дуплекс апартман содржи простор наменет за кујна и две спални соби, како и тераса со гарнитура за седење. Промената на постелнината и на крпите е секој петти ден од престојот.

 

Локација на објектот 

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)