ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Неос Мармарас
KAtegorija
Vila Marmaras | Neos Marmaras - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Marmaras  се наоѓа на само 20 метри од мала плажа, додека од плажата Paradiso е оддлечена околу 450 метри ( 10-15 минути бавно пешачење).  Од центарот на Неос Мармарас е оддалечена околу 350 метри, а од градската плажа дваесетина минути пешачење. Во понудата имаме петнаесет двокреветни и трокреветни студија, како и двокреветни студија со помошен кревет кои се наоѓаат на спратот од вилата и имаат директен или бочен поглед на море. Сите сместувачки капацитети имаат комплетно опремена кујна (фрижидер, мини електричен шпорет, садови), клима уред чие користење е вклучено во цената, гардеробер, TV, купатило, пространи тераси. На гостите во вилата им е на располагање бар, Wi-Fi ( со слаб сигнал), рецепција и тоалети за последниот ден од престојот. Постелнината и крпите се менуваат на секој петти ден, додека чистењето е на денот од смената. На 200 метри од вилата се наоѓа постојка од каде неколку пати во текот на денот поминува туристичкиот воз кој сообраќа до центарот на градот и до градската плажа ( цената на билетот во еден правец е 2 евра по лице). Супермаркет има во непосредна близина на објектот.

 

 

Локација на објектот

 

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)