ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
KAtegorija
Vila Mariana | Nea Roda - Leto 2017 - Atlantik Turs
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Нова понуда за сезоната Лето 2017- Вила „Mariana“ лоцирана на неколку метри од морскиот брег во Неа Рода, на третиот крак Атос. Мала, симпатична вила со само три апартмани кои се издвојуваат по феноменалниот поглед кон раскошната морска бесконечност...тоа е се што Ви треба за уживање. Не пешачите до плажа, не пазарувате предалеку, лоцирани сте на самата пешачка зона каде се Ви е на чекор околу Вас-продавници, слаткарници, кафетерии, гиро, забава за децата...Располагаме со едно трокреветно студио и со два четирикреветни апартмани на високо приземје и на прв спрат. Сите сместувачки капацитети се опремени со мебел, комплетно опремена кујна со мини електрични шпорети со рерна, телевизор  и клима уред чие користење е вклучено во цената. Апартманите имаат сопствени купатила и пространи тераси со поглед на море. Сите сместувачки капацитети имаат постелнина и крпи кои се менуваат еднаш во текот на десет дена. Затоплувањето на водата во целата вила е со сончеви колектори, а вилата е покриена со безжичен интернет. Агенцијата како организатор на патувањето не може да влијае на капацитетот и периодите со топла вода во вилата, ниту да биде одговорна за квалитетот на интернет конекцијата.

 

Локација на објектот

 

(ФОТОГРАФИИТЕ ОД СЕКОЈА СОБА СЕ НАОЃААТ ПОД ЦЕНОВНИКОТ) 

 

Ценовник за вила "Mariana" - Неа Рода

 

Организиран превоз - Атос

Фотографии од соби и плажи

Градска плажа - Неа Рода Плажа - Voulitsa Апартман бр. 1 - Вила Mariana - Неа Рода Студио бр. 2 - Вила Mariana - Неа Рода Апартман бр. 3 - Вила Mariana - Неа Рода
Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)