ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Лефкада
KAtegorija
Vila Lygia | Lefkada - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 Vila Lygia се наоѓа на 4 км од главниот град Лефкас, додека од Нидри е оддалечена 10 км. Вилата е оддалечена само 150 метри од најблиската плажа Limini, од самиот центар околу 700 метри, додека од малото рибарско пристаниште Ligijа е оддалечена 200 метри. Во понудата имаме четирикреветни дуплекси кои се наоѓаат на првиот спрат од вилата. Дуплексите се состојат од две спални соби во кои има два кревета со стандардна големина или француски кревет. На терасата се излегува од двете соби. Во дневната соба се наоѓа кујната наменета за подготовка на полесни оброци (мини електричен шпорет, голем фрижидер, садови), TV и трепезариска маса. Во дуплексите има WiFi со слаб сигнал, клима уред што се наоѓа во ходникот и чие користење е вклучено во цената, купатило, тераса со гарнитура за седење заштитени со тенда, крпи. Вилата има простран двор со бујно зеленило каде се наоѓа простор за скара, како и простор за оставање на багажот на последниот ден од престојот Пред самата вила има паркинг простор. Промената на постелнината, крпите и чистењето на апартманите е на 5 дена. Вилата Lygia се наоѓа во непосредна близина на еден од најпознатите хотели во Лафкада, Porto Lygia и е идеална за семејсва со деца кои можат безгрижно да уживаат во преубавиот двор.

 

Локација на објектот

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)