ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Лептокарија
Vila Linda Studios & Pool | Leptokaria - Leto 2024 - 10 nokjevanja
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Локација: Вилата се наоѓа во централниот дел на Лептокарија, во близина на маркетот Масутис. Оддалечена 80 m од морето.

 

Опис: Студиото Линда е објект кој е комплетно реновиран за сезона 2019. Располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија кои се наоѓаат на приземје, на прв, втор или трет кат. Секоја сместувачка единица има опремена кујна, бања/тоалет, тераса (заштитени со тенда), ТВ, WiFi интернет, клима (се доплаќа на лице место). За гостите се обезбедени сеф, паркинг простор, лифт, просторија за оставање на багажот на последниот ден од престојот, туш кабина во дворот, скара, како и дел за најмладите гости. Вилата располага со двор со базен и лежалки.

 

 

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)