ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2017 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Јерисос
KAtegorija
Vila Lena | Jerisos - Leto 2017 - Atlantik Turs
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Вилата Lena се наоѓа во централниот дел на Јерисос, на третиот крак Атос, оддалечена околу 300 метри од плажата. Апартманите се наоѓаат на високо приземје и на прв спрат од вилата. Сите  имаат  опремени кујни со електрични шпорети со рерни, телевизор и клима уред чие користење е вклучено во цената и сопствени купатила. Дел од сместувачките капацитети имаат тераси со поглед во дворот на вилата, а останатите се со поглед на улица. Гостите можат секојдневно да се одмараат во дворот на вилата кој е опремен со маси, гарнитури за седење и скара. Сите сместувачки капацитети се опремени со постелнина и крпи кои се менуваат еднаш во текот на десет дена. Затоплувањето на водата во целата вила е со сончеви колектори, а вилата е покриена со безжичен интернет. Агенцијата како организатор на патувањето не може да влијае на капацитетот и периодите со топла вода во вилата, ниту да биде одговорна за квалитетот на интернет конекцијата. Во непосредна близина на вилата има простор за паркирање на возила.

 

Локација на објектот

 

(ФОТОГРАФИИТЕ ОД СЕКОЈА СОБА СЕ НАОЃААТ ПОД ЦЕНОВНИКОТ) 

 

Ценовник за вила "Lena" - Јерисос

 

Организиран превоз - Атос

Соби - Галерии

Јерисос Апартман бр. 1 - Вила Lena - Јерисос Апартман бр. 2 - Вила Lena - Јерисос Апартман бр. 3 - Вила Lena - Јерисос Апартман бр. 4 - Вила Lena - Јерисос
Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)