ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Лефкада
Vila Lampsi | Nidri - Lefkada - Leto 2024 - 10 nokjevanja
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Локација: Вилата се наоѓа во централниот дел на Нидри, на 200 метри од плажата.

Опис: Објектот има базен и лежалки околу базенот. Располагаме со трокреветни и четворокреветни апартмани сместени на прв спрат. Сите апартмани имаат поглед на базен, имаат комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса, WiFi, клима (се доплаќа на лице место: 7 € на ден) .

 

-20% попуст за уплата во целост до 03.03.2024
-10% попуст за резервации до 03.03.2024 со 40 % уплатена аконтација

 

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)