ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Vila Karolina | Sivota - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Karolina се наоѓа на 300 метри од пристаништето и на 1 км од градската плажа (Gallikos Molos). Во непосредна близина на вилата има црква и супермаркет. Објектот има четирикреветни апартмани кои се наоѓаат во спуштено приземје (сутерен), на прв и на втор спрат. Сите апартмани се многу пространи, имаат дневна и спална соба. Во дневната соба има тросед на развлекување наменет за две возрасни лица и фотеља за седење. Во состав на дневната соба е чајната кујна наменета за подготовка на лесни оброци (голем фрижидер, мини електричен шпорет, садови за јадење) , маса за јадење и столчиња. Во спалната соба има два споени кревети со стандардна големина. Сите апартмани имаат TV, клима уред чие користење е вклучено во цената, WiFi со слаб сигнал, комарници. Во апартманите на приземје има можност да се додаде помошен кревет, така што може да се смести и петто лице. Апартманите на спрат се опремени со по два клима уреди, додека на приземје има само еден клима уред во дневната соба. Апартманите на приземје немаат тераса, но имаат простор за седење во дворот, додека сите апартмани на спратот имаат по две тераси опремени со гарнитури за седење. Пространиот двор им овозможува на гостите удобност, мир и тишина за време на престојот и одморот, а на располагање на гостите  им е скарата во дворот. Чистењето, како и менувањето на постелнината и крпите е на секои петти ден. Заради оддалеченоста на објектот од супермаркетот, доставата на производите се врши бесплатно до самата вила.

 

 

Локација на објектот

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)