ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Vila Ionio | Ammoudia - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Ionio се наоѓа во централниот дел на Амудија, на 150 метри од широката песочна плажа. Вилата има убаво уреден двор идеален за уживање и релаксација опремен со гарнитури за седење, дел за скара и туш. Скарата е достапна за гостите на вилата, но со обврска да ја исчистат по користењето. Вилата има рецепција, а на неколку минути пешачење се наоѓа ресторанот Poseidon каде гостите можат да уплатат полупансион по цена од 10 евра (појадок и вечера), или само вечера по цена од 6 евра. Супермаркетот се наоѓа веднаш наспроти самиот објект. Во понудата имаме двокреветни и четирикреветни студија на високо приземје. Во двокреветните студија има два единечни кревети со стандардна големина, додека во четирикреветните студија има француски кревет (или 2 стандардни кревети) и кревети на спрат. Сите студија се опремени со чајна кујна наменета за подготовка на полесни оброци (фрижидер, мини електричен шпорет, садови за јадење), купатило, клима уред чие користење се доплаќа по 5 евра од ден, комарници, тенди, фен, TV и WiFi  со слаб сигнал. Студијата се чистат секој ден, а постелнината и крпите се менуваат на четири дена. Вилата е идеална за парови и семејства со мали деца.

 

 

Локација на објектот

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)