ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Пефкохори
Vila Filomeni | Pefkohori - Leto 2019 - Atlantik Turs
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Вила Филомени е лоцирана во Пефкохори на главниот пат на околу 200 метри до прекрасната плажа со златен песок и неверојатно сина вода. Вилата располага со двокреветно, трокреветни и четворокреветни студија со дополнително легло, кои се распоредени на приземје, прв и втор спрат. Сите студија се опремени со ТВ, клима, кујна, WC и балкон. Вилата не обезбедува паркинг за возилата на гостите. Доплата на клима 5 евра на ден на лице место.

 

GPS координати: 39°59'17.6"N 23°36'42.7"E

 

На Промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација

 

- 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2019

- 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 15.03.2019

- 5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2019

 

 

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Пефкохори чини:

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (секоја Недела)

 

Скопје (Дрводекор) - 35€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) - Трансфер до Велес - 40€ по лице

Струмица (бензинска пумпа Макпетрол нов кружен тек) -Трансфер до Удово – 40€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) - 35€ по лице

Неготино (бензинска пумпа, Неготино) - 35€ по лице

Удово (бензинска пумпа, Удово) - 35€ по лице

Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 35€ по лице

 

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ


*За уплата на два или повеќе последователни термини одобруваме 7% попуст
*Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител
*Превозот ги остава патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус
*Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)