ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Аспровалта
KAtegorija
Vila Elli | Asprovalta - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Elli е нова вила во центарот на Аспровалта, на пешачката зона покрај брегот на морето. Во состав на вилата во приземјето има таверна-ресторан. Во понудата имаме четирикреветни апартмани и четирикреветни апартмани со помошен кревет. Апартманите се наоѓаат на прв и втор спрат од вилата и имаат спална соба во која има еден француски кревет и просторија за дневен престој каде има двосед на развлекување или двосед со фотеља на развлекување. Карактеристично за апартманите е тоа што секој има по две огромни тераси кои имаат поглед кон шеталиштето и кон морето. Сите сместувачки капацитети имаат комплетно опремени кујни (мини електричен шпорет, прибор, фрижидер), купатило. На располагање на гостите на вилата им е Wi-Fi и клима уред чие користење е вклучено во цената. Постелнината и крпите се менуваат на секој петти ден од престојот. Доколку сакате убаво, луксузено, модерно и ново сместување  со пространи тераси со поглед на море во самиот центар на Аспровалта, тогаш вилата Elli  е вистинскиот избор.

 

 

Локација на објектот

 

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)