ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Лименас
Vila Elia | Tasos - Limenas - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Elia се наоѓа во Лименас, на 300 метри од центарот и на 500 метри од плажата. Во непосредна близина на вилата има голем супермаркет. Во дворот на вилата има базен со лежалки и чадори кои се беплатни за гостите на вилата, бар покрај базенот и мало игралиште. Во понудата имаме двокреветни студија и двокреветни студија со помошен кревет кои се опремени со мини кујна која е наменета за подготовка на лесни оброци   (фрижидер, мини електричен шпорет, садови за јадење без садови за подготвување храна), купатило, TV, Wi-Fi со слаб сигнал, клима уред чие користење се доплаќа по 5 евра од ден, фен, сеф чие користење се наплаќа по 2 евра од ден и крпи. Крпите и постелнината се менуваат на секои пет дена, чистењето е секојдневно.

  

-10% попуст за целосна уплата до 01.03.2019

 

 

Цените се изразени во евра и се однесуваат за наем на студио/апартман за престој од 11 дена/10 ноќи.

Плаќање исклучиво во денарска противвредност 1 еур = 62 ден.

 

ЛЕГЕНДА:

1/2 Стд – двокреветно студио;

1/2 Апп – двокреветен апартман;

1/2 Мез – двокреветен апартман, на две нивоа, тип – мезонет;

1/2+1 Стд – двокреветно студио со помошен лежај;

1/2+С Стд – двокреветно студио со софа за спиење;

1/3 Стд – трокреветно студио;

1/3 Мез - трокреветен апартман, на две нивоа, тип – мезонет;

1/3 Апп – трокреветен апартман;

1/3+1 Стд – Трокреветно студио со помошен кревет;

1/3+1 Апп – трокреветен апартман со помошен лежај;

1/4 Апп – Четворокреветен апартман;

1/4 Мез – Четворокреветен мезонет

1/5 Дуплекс – петокреветен дуплекс апартман на приземје

1/5+К Дуплекс – петокреветен дуплекс апартман со лежај

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)