ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Vila Eleni - Nea Roda - Soba br. 1
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

 Соба бр.1

 

Двокреветна соба на прв спрат во вилата. Има еден дупли кревет со нормална димензија и еден помошен кревет на расклопување на кој може да спие едно дете.  Опремено е со мебел, телевизор и клима уред чие користење е вклучено во цената. Има купатило со помали димензии, а затоплувањето на водата е со сончеви колектори. Од собата се излегува на тераса опремена со пластична маса и столчиња која има поглед кон море. Кујната е целосно издвоена од собата, опремена е со прибор за готвење и јадење и наменета е заеднички да се користи со туристите од соседната соба бр.2.

Фотографии од соби и плажи

Vila Eleni - Nea Roda - kujna (sobi 1 i 2)
Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)