ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Vila Eleni - Nea Roda - Apartman br. 3
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Апартман бр.3

 

Четирикреветен простран апартман на првиот спрат во вилата. На самиот влез во апартманот е поставен клима уредот чие користење е вклучено во цената. Од овој мал меѓупростор кој не е преграден со врата се влегува во голема просторија за дневен престој. Кујната е комплетно опремена со прибор за готвење и јадење, со електричен шпорет со аспиратор и со голем фрижидер со издвоена комора за замрзнување. Во собата има трепезариска маса со столчиња која го издвојува просторот од останатиот дел во собата каде има два кауча на кои можат да спијат две возрасни лица, како и мебел и голем телевизор. Втората просторија е спална соба опремена со еден дупли кревет со нормални димензии и мебел. Од спалната соба се излегува на истата тераса. Апартманот има купатило со помали димензии, а затоплувањето на водата е со сончеви колектори. 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)