ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Ханиоти
KAtegorija
Vila Eleni 1 | Hanioti - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Eleni 1  се наоѓа во центарот на Ханиоти, веднаш под такси станицата. Од плажата е оддалечена 350 метри, а од фонтаната, односно од централниот плоштад 80 метри. Во понудата имаме петнаесет двокреветни и трокреветни студија, како четирикреветни апартмани и шесткреветни дуплекси. Вилата е целосно реновирана за сезоната 2017. Сите студија, апартмани и дуплекси имаат комплетно опремени кујни (фрижидер, мини електричен шпорет и садови), купатило, пространи тераси кои се заштитени со тенди, клима вклучена во цената, SAT TV и  WiFi ( со слаб сигнал). Вилата има просторија за оставање на багажот на последниот ден од престојот. Промената на постелнината и крпите, како и чистењето се на секои пет дена.

 

Локација на објектот

 

  

Легенда:

1/2 стд – двокреветно студио

1/3 стд – трокреветно студио

1/4 апп – четирикреветен апартман

1/5 дуплекс – петкреветен апартман со две одвоени спални и издвоена кујна

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)