ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Ханиоти
KAtegorija
Vila Dionisos | Hanioti - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Dionisos  се наоѓа на околу 150 метри од центарот на Ханиоти и на околу 200 метри од морето. Вилата е од апартмански тип но не е реновиран објект, има рецепција со сеф, базен за возрасни и деца. Има двокреветни студија со помошен кревет и трокреветни студија кои се наоѓаат на приземје или на првиот спрат и сите гледаат во дворот. Студијата имаат издвоена кујна ( фрижидер, мини електричен шпорет и садови) и спална со 2 стандардни кревети и фотеља на развлекување или три стандардни кревети. Сите студија имаат фен за коса, телефон, тераса, SAT TV, Wi-Fi (користењето се наплаќа 2 евра дневно) и клима уред. Користењето на климата е вклучено во цената во јули и август, а во предсезона се наплаќа по 5 евра дневно. Постелнината и крпите се менуваат на 3 дена, а чистењето е секој ден.

 

Локација на објектот

 

  

Легенда:

1/2 стд – студио

1/2+1 стд – двокреветно студио со помошен (метален) кревет

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)