ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2019 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Vila Delphini | Ammoudia - Leto 2018
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila Delphini се наоѓа на 150 метри од брегот на морето во непосредна близина на реката  Aheron. Во понудата имаме двокреветни и трикреветни соби кои се наоѓаат на првиот спрат од вилата во кои има мини фрижидер без дел за замрзнување. Сите соби имаат купатило,  LCD TV, WiFi  со слаб сигнал и клима уред кој се доплаќа по 5 евра од ден. Основната услуга е ноќевање со појадок (шведска маса)  кој се служи во приземјето на вилата во ресторанскиот простор, додека вечера може да се доплати во ресторанот Poseidon кој се наоѓа на само неколку минути пешачење. Доплатата за вечерата е 7 евра по лице. На 50 метри од вилата се наоѓа најблискиот супермаркет и има парк за децата. Чистењето на собите е секој шести ден од престојот, додека постелнината и крпите се менуваат на секои три дена. Гостите на вилата  Delphini имаат обезбеден паркинг простор. На сите кои посакуваат мирен одмор, како и на љубителите на риболовот им ја препорачуваме дестинацијата Амудија и вилата  Delphini бидејќи се идеални за тоа.

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)