ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Лефкада
Vila Daskalos | Nidri - Lefkada - Leto 2024 - 10 nokjevanja
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Локација: Вилата се наоѓа во близина на центарот на Нидри, на околу 80 метри од главната улица и на околу 180 метри од плажата.

Опис: Сите студија се наоѓаат на приземје и имаат кујна, бања/тоалет, тераса со поглед на двор или улица, ТВ, WiFi интернет, клима (се доплаќа на лице место од 5 € на ден). Вилата има и градина со чадори и гарнитура за седење, како и приватен паркинг.

 

 

-10% попуст за резервации до 03.03.2024

 

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)