ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2018 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Валона
KAtegorija
Vila Camellia
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Вила Camellia располага со 1/2 и 1/3  студија со комплетно опремени кујнакупатилобалконТВ и WIFI. Се наоѓаат на 200м од градската песочна плажа и во непосредна близина на туристичкиот дел, во близина на главното шеталиште каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња и хотели.

 

 

 

 Напомена:

 

- Цените  во табелата се однесуваат за наем на студио за 9 или 10 ноќевања без вклучен превоз

- Во Студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети

- Сместувањето е првиот ден после 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 09.00 часот по локално време

- Организиран превоз Скопје-Валона-Скопје

- Сместувањето согласно со термините е наредниот ден од тргнувањето бидејки поаѓањето е во вечерните часови

- Околу тргнувањето за Валона обратете се во Агенција 2 дена пред тргнување

- Цена на повратен билет –45 евра;деца до 2 години бесплатно (без седиште);

од 2-8 год.-30 евра

 

Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)