ТА Атлантик Турс | Хотели и авионски билети - online резервации

Нова Година 2016/2017 во продажба...

Лето 2017 - Сопствен закуп (каталог) За нас Општи услови за патување
Јазик / Language: Македонски / English
FACEBOOK
Неа Флогита
KAtegorija
Vila Bouzalis | Nea Flogita - Leto 2017 - Atlantik Turs
Сподели со пријателите:
Испринтај: print

 

Vila "Bouzalis" - Nea Flogita

 

 Вилата Bouzalisе лоцирана на самото шеталиште во Неа Флогита, на само неколку метри од морето. Вилата располага со апартмани со најразлична големина и е одличен избор за поголеми друштва кои сакаат заеднички да летуваат. Дел од сместувачките капацитети имаат директен поглед на море, а останатите имаат поглед на улица или во дворот на вилата, а се наоѓаат на приземје, прв и втор спрат. Сите сместувачки капацитети имаат сопствено купатило и се опремени со кујни (електрични шпорети со рерни, фрижидери со одвоени комори и основни садови за готвење и јадење), телевизор и клима уред чие користење е вклучено во цената. Студијата и апартманите се опремени со постелнина и крпи кои се менуваат еднаш во текот на десет дена. Затоплувањето на водата во најголем дел од сместувачките капацитети е со сончеви колектори, а вилата е покриена со безжичен интернет. Агенцијата како организатор на патувањето не може да влијае на капацитетот и периодите со топла вода во вилата, ниту да биде одговорна за квалитетот на интернет конекцијата. Во непосредна близина на вилата има паркинг простор.

 

Напомена: Сместувачките капацитети немаат пространа површина и заради ограничeниот  простор во собите не се препорачува да се сместуваат повеќе лица од веќе предвидените кревети за спиење. 

 

Локација на објектот 

(ФОТОГРАФИИТЕ ОД СЕКОЈА СОБА СЕ НАОЃААТ ПОД ЦЕНОВНИКОТ)

 Ценовник за вила "Bouzalis" - Неа Флогита

 

Организиран превоз - Касандра

 

 

Соби - Галерии

Неа Флогита Студио бр. 3 - Вила Bouzalis - Неа Флогита Студио бр. 4 - Вила Bouzalis - Неа Флогита Студио бр. 5 (поглед море) - Вила Bouzalis - Неа Флогита Студио бр. 7 - Вила Bouzalis - Неа Флогита Апартман бр. 9 (поглед море) - Вила Bouzalis - Неа Флогита Полуапартман бр. 12 (без поглед) - Вила Bouzalis - Неа Флогита Полуапартман бр.15 - Вила Bouzalis - Неа Флогита Полуапартман бр. 17 - Вила Bouzalis - Неа Флогита Полуапартман бр. 20 - Вила Bouzalis - Неа Флогита Апартман (дуплекс) бр. 22 - Вила Bouzalis - Неа Флогита (поглед море) Апартман (дуплекс) бр. 24 - Вила Bouzalis - Неа Флогита Апартман (дуплекс) бр. 25 - Вила Bouzalis - Неа Флогита Апартман (дуплекс) бр. 27 - Вила Bouzalis - Неа Флогита Апартман (дуплекс) бр. 28 (поглед море) - Вила Bouzalis - Неа Флогита
Резервирај
На вашата емаил адреса се испратени информации со понатамошни инструкции.

Доколку сакате да извршите резервација на овој аранжман пополнете ја следнава форма за да извршите online плаќање.
ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ УПЛАТА ВЕ МОЛИМЕ ЈАВЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА НА ТЕЛ 043/ 420 885 ; 412 885; 413 885 ; 071 661 589 И ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ИМА СЛОБОДНИ МЕСТА

Внесете ја сумата што сакате да ја уплатите во денари (само броеви)